Özel Tasarımlı Baskılı Poşet Ürünleri

By Poşetciyim In Baskılı Poşet, Poşet No comments

Baskılı Poşet, her sektörde var olan, kendini göstermek isteyen işletmelerin uyguladıkları bir reklam örneğidir. Baskılı poşet ürün ambalajlama ve taşıma dışında firma adını tanıtmak isteyenlerin tercih ettikleri poşet türüdür. Poşet üzerinden uygulanan tasarım tamamen size özel yapılmaktadır. Standart renk kullanımları dışında birden fazla renkte çalışma da yapılabilmektedir.

Baskılı Poşet Özellikleri ve Türleri

Baskılı poşetler saydam görünümlüdür ve dört tane çeşiti vardır. Bunlar takviyeli, el geçme, ip saplı, yumuşak saplı poşetlerdir. Takviyeli poşetler, genelde hacimli tekstil ürünlerinin taşınmasında kullanılır. El geçme poşet; torbanın ağız kısmına el tutma boşluğunun açılması ile torbaya tutma sapı kazandırır. Perakende ve tekstil alanında yaygın kullanımı vardır. Körüksüz, alttan körüklü veya tam körüklü poşet biçimde üretilir. Yumuşak Saplı Poşet, sağlamlık kazandırmak, yırtılmasını önlemek ve rahat tutuş sağlamak amacı ile harici sap eklenerek üretilir. Yumuşak sapın rengin poşetin zemin renginden farklı olabilir. Körüksüz, alttan körüklü veya tam körüklü poşet biçiminde üretilir.

Diğer bir poşet çeşiti olan İp Saplı Poşetler sayesinde poşetin üst kısmına açılan deliklerden ip geçirilerek tutma sapı kazandırılmış olur. Bu uygulama üstü katlı modellere uygulanır. Hacmi büyük ağırlığı göreceli düşük ürünlerde kullanılır ve  alttan körüklü veya tam körüklü poşet biçiminde üretilir. Bunların dışında da Toptan Baskılı Poşet üretimi itina ile yapılır.

Hizmet Sektörünün Vazgeçilmezi: Baskılı Poşet Fabrikası

Bizler gelişen çağda yenilikçi hizmetimiz ile Baskılı Poşet üretim ve diğer işleri yapma imkanına sahip olup toptan baskılı poşet üreten yetkin olan bir firmayız. Firmamız müşterilerimizin kalite beklentilerini ve hayal ettiklerini derinlemesine algılayan, değer zincirindeki tüm ürün ve süreçlerini bu doğrultuda sürekli geliştiren öncü Baskılı Poşet Fabrikası olmayı hedefler, gerçekleşmesi için de sürekli çalışır. Benimsediğimiz yaklaşımımız ile çalışanları geliştirir, yapılan her faaliyette bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan firma misyonunu benimseriz. Tüm değer zincirindeki  standartların dünya klasında olması için sürekli gelişim göstererek yenilen hizmet sunarız. Ayrıca bizler doğal kaynak kullanımını ve sürdürebilir enerji ihtiyaçlarını destekleyen bu konularda bilinci olup, bilinç skalamızı sizlere aktarmaktan da huzurluyuz.  Sizlerin de huzurlu ortamda olması için elimizden gelen tüm işlemleri de yapıyoruz.

www.posetciyim.com/takviyeli-poset/