Naylon Torba

By Poşetciyim In Baskılı Poşet, Poşet No comments

Torba ve Poşet gündelik yaşamda ve sanayi alanında sürekli ihtiyaç olan malzemedir. Alışveriş dünyasında kullanımı yoğun olduğu gibi imalat ve üretimde ambalaj ürünü olarak da son derece değerli bir üründür. Naylon Torba çok çeşitli ve farklı özelliklerde kullanımı bulunan ürünlerdir. Marketler için ürettiğimiz poşet grupları da Naylon torba kategorisine girerken sanayi alanında üretmiş olduğumuz ambalaj poşetleri de bu kategoriye girmektedir.

Posetciyiz.com sitemiz içerisinde Naylon Poşet ve Naylon torba için bir çok poşet çeşitini bulacaksınız. talebinize göre Baskılı Poşet veya Baskısız olarak üretilmesi mümkündür. Firmanıza özel logolu veya fotoğraflı olarak bu poşetlerin imalatını isteyebilirsiniz. Fiyatlar ve ürünler hakkında çok daha geniş bilgi için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşınız. 

 

 

Tekstil ambalaj ürünleri, Taşıma torbası, Baskılı torba, Kasa poşeti, LDPE Naylon torba, HDPE Hışır poşet, MDPE Midyum torba, BOPP, CPP, PP, Jelatin torba, Hediye torbası, Hediye poşeti, Kuru temizleme poşeti, Yedek düğme poşeti, Kilitli poşet,Gıda ambalajları, Kargo poşeti, Fatura cebi, Stand askılı poşet, Torf gübre poşeti, Gübre torbası Naylon torba kategorisi içerisinde yer alan ürünlerdir.