Mağaza Poşeti

By Poşetciyim In Baskılı Poşet, Poşet 63 Comments

Ülkemizde değil dünya genelinde de en fazla poşet kullanımının olduğu sektörler giyim ve marketlerdir. Giyim sektöründe mağazacılık oldukça yoğun bir poşet tüketimi içindedir. Mağaza Poşeti imalatı yapan firmamız farklı türdeki tüm mağazalar için bünyesinde çözümler üretebilmektedir. Mağazacılığın tercih ettiği takviyeli poşet ürünleri, yumuşak saplı poşetler için yüksek kalitede ve uygun fiyatlarda çözümlerimiz daima sizlerledir.

Toptan Mağaza Poşetleri

Firmamız posetciyim.com daima toptan alım yapmanızı tavsiye etmektedir. Az adetli alımlara göre oldukça avantajlı olan toptan alımı tercih ederek yıl sonu maliyetlerini düşürebilirsiniz. Mağaza poşetleri üretimini toptan yapan ülkemizde çok fazla firma veya poşet fabrikası bulunmaktadır. Her ne kadar firmamız İstanbul merkezli üretime sahip olsada ülkemizin dört bir yanına mağaza poşetlerini göndermektedir. Uzak yakın farketmeden tüm mağazalar için poşet çözümü sağlamaktayız. Talep ettiğiniz kilo ve tonaj için hemen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Baskılı Mağaza Poşeti Yapıyoruz

Tüm poşet ürünlerinde olduğu gibi mağaza poşetleri için de baskı son derece uygundur. İşletmede müşterilerinizin kullanımı önemli olduğu gibi markanızın tanıtımı son derece değerli ve önemlidir. Poşet türü her ne olursa olsun baskı yaptırabilirsiniz. İki yönlü baskı ile poşetin bir yüzüne farklı tasarım diğer yüzüne de farklı bir tasarım yaptırabilirsiniz. Baskı da ayrıca ürün fotoları ve kampanyalarınızda baskı olarak uygulanabilmektedir.

www.posetciyim.com