Kurumsal Kimliğinizi Yansıtacak Baskılı Poşet Modelleri

By Poşetciyim In Baskılı Poşet, Poşet 4 Comments

Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak baskılı poşet modelleri ile firmanızın tanıtımını rakip firmalara kıyasla kaliteli olarak tamamlayabilirsiniz. Firmamızda yapılan tüm işlemler güvenli bir şekilde yapıldığı için baskı makinelerinin bakım zamanları kontrollü olarak takip edilmektedir. Poşetlerin üretimi yapıldıktan sonra satışa sunulurken müşterilerimizin isteklerine cevap verecek şekilde tasarımlara sahip olan modeller ön plana çıkarılmaktadır. Bu modeller arasında kolay tutma sapına sahip olan modeller dikkat çekmektedir. İçine koyduğunuz ağırlıkta ki ürünlerin taşınmasında büyük kolaylık sağlayan bu modellerini dilerseniz tercih edebilirsiniz. Özellikle market ve manav gibi farklı ağırlıklara sahip olan ürünlerin bulunduğu mağazalarda bu poşetler, kolay bir şekilde kullanım imkanı sağlamaktadır. 

Kurumsal Yapınıza En Uygun Poşet İmalatını Yapmaktayız.

Donanımlı Baskılı Poşet Fabrikası

Her türlü poşetin baskısının ve üretiminin yapıldığı donanımlar sahip baskılı poşet fabrikası olarak hizmet vermekte olan firmamızla daima iletişim halinde olabilirsiniz. Firmanızın ihtiyaçlarına göre tam hitap eden ürünleri satın alabilmek için posetciyim.com sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Verilen tüm hizmetlerimiz kalite standartları çerçevesinde yapıldığı için müşteri memnuniyetine önem veren ve çalışmalarını dikkatli olarak sürdüren bir firma olmaktayız.

Ambalaj sektöründe yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile birlikte her türlü poşetinin baskısı ve imalatı fabrikamızda bulunan makinelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Makinelerimizin bakım zamanları ve gerekli kontrol raporları takipli olarak gerçekleştirilmektedir. İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere poşet farikamızdan ürünler her ile ve ilçeye gönderilmektedir. 

Her Ölçüde Üretilen Toptan Baskılı Poşet

Her ölçüde üretilen toptan baskılı poşet modelleri ile firmanızın mevcut ambalaj sorununa çözüm bulabilirsiniz. Küçük yada büyük farklı ölçülere sahip olmasından dolayı her alanda kolay kullanım sağlamaktadır. Toptan olarak da satışta sunmuş olduğumuz poşetler ile birlikte dayanıklı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Baskısı yapılacak olan modeller de müşterilerimizin amaçladığı ambalaj tasarım görünümleri simülasyon olarak ön gösterim de sunulmaktadır. Baskı işlemleri yapılmadan önce revize aşamasında renk ve logo ya da diğer bilgilerin değiştirilmesi de müşterilerimizin isteğine kalmış bir durum olmaktadır. Gündelik hayat akışında da sürekli kullanılan ve her konutta bulunması gereken bir eşya olduğu için toplu alımlarda uygun fiyatlar ile birlikte satın almalar gerçekleştirebilirsiniz

www.posetciyim.com