25 yılı tecrübe ile sizlere poşet ve ambalaj ürünlerinde profesyonel çözümler sunuyoruz
Poşetciyim.com

Firmamız 1993 Otomasyon , Elektrik ve Elektronik Yazılımlar yapan Ambalaj makinası üreticilerine Makina Panoları Servo motor kontrollü yazılımlar, Isı kontrol cihazları, Akım kontrol cihazları, Programlı sayaçlar gibi kontrol cihazları üretimi yaparak Ambalaj sanayinde ciddi işlere imza atmıştır.

Firmamız 2000 Yıllarında Ambalaj Makinaları Üretimine Yatırım yaparak 50’ye Yakın Flekso Baskı makinası üretimi yapmıştır.

2012 Yılında Ambalaj üretimine kolları sıvayan ekibimiz yapmış olduğu Ortaklıkla Ambalaj üretimine başlamış aylık 75 Ton Baskılı baskısız Polietilen, Çanta, Torba, OPP, CPP ve Jelatin üretimi şekillendirme alanında yeniliklerin öncüsü olmuştur. Firmamız kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Firmamız daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar.

Müşterilerin istekleri doğrultusunda hizmet sunmayı daima standart ve kaliteli üretim yapmayı ilke edinmiş ender kuruluşlardan biridir. 33 yıllık plastik ambalaj sektöründeki deneyimi ile firmanızın ambalaj departmanı gibi çalışabiliriz.

Üretiminin belli bir kısmını ihraç eden Firmamız başta İngiltere, Almanya, Yunanistan, İran, K.Irak  olmak üzere  düzenli olarak ihracat yapmaktadır.
Hedefi başta Türk Sanayisi olmak üzere dünya sanayisine en ekonomik ve en gelişmiş  ürünleri sunmak olan Firmamız her geçen gün hedefine daha da yaklaşmaktadır.