Geri Dönüşümün Sembolü Baskılı Poşetler

By Poşetciyim In Poşet No comments

Yurdumuzda yaygın olarak tüketilen poşet uzun yıllardır ticarette daha etkili kullanılmaktadır. Baskılı Poşet Fabrikası, lastik poşet veya naylon poşet dediğimiz ürünleri alçak yoğunlukta olan polietilen adlı hammadde  kullanarak üretir. Poşetler %100 özgün  granül hammadde ile özel makinalar da işlenerek rulo film haline getirilir ve sonrasında ise  60 cm eninde baskı poşet makinaların da firmalara, şirketlere, kurumlara özel hazırlanan klişeler ile baskı yapılır. Baskı sonrasında ise kesme işlemi yapılan poşetler istenilen ebat ve şekilde göre hazırlanır. Daha sonrada paketleme uygulaması yapılıp siparişler tamamlanır.

Zarif Baskılı Poşet Çeşitleri

Baskılı Poşet, ince malzemeli saydam görüntü olan ürünlerdir. Firmaların tanıtımı ve piyasada yer aldığını duyurmak için kullandığı reklam biçimidir. Baskılı poşet çeşitleri takviyeli, atlet, mağaza poşetleri gibi bütün çeşit poşetlerimizde baskı uygulanabildiği için kullanılır ve Toptan Baskılı Poşet baskılı ürün hizmetini sorunsuz olarak vermekteyiz. Baskılı ürünlerimizin kalite noktasında sizlere sunduğumuz üretim kalite sertifikası ile ürüne ait tüm detayları bulabileceğiniz gibi isteğiniz üzere tasarlanan birebir baskılı poşetleriniz olup olmadığını kontrol etme fırsatı sunuyoruz. Ürünlerimize poşet çeşitleri dışında renk olarak da farklılık olarak da katabileceğiniz için seçenek imkânlarımız da bir o kadar fazladır. İhtiyaçlarınıza yönelik her boy ve ebatta baskılı poşet için bizi tercih edebilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Baskılı poşet kullanım alanları yaygındır bu sebeple belirli bir sektörde kullanılır gibi bir söylemde bulunmuyoruz. Bunun dışında her sektörde kullanılan bir malzeme olduğundan sağlıktan, giyimden, kozmetiğe, beslenmeye kadar geniş yelpazede kullanımı mevcuttur. Ambalaj ürünleri içerisinde en çok tercih edilen ekonomik ürün grubu baskılı poşetlerdir.

Baskılı poşet fiyatları ürünün tasarımına, el işçiliğine ve kalitesine göre değişkenlik gösterir. Standart şekilde baskılı poşet üretildiği zaman maliyeti az olur lakin özel tasarım baskılı poşetlerde el işçiliği, kişiye özel tasarım yapıldığı için bütçe değeri artışa geçebilir. Buna ilaveten ürünlerin fiyatları yapılış biçimlerine ve tasarlanma niteliğine göre belirlenir.

Sizler de eğer uygun fiyata baskılı poşet temin etmek istiyorsanız hem kaliteli hem de özel tasarımlı poşet modelleri için tek yapmanız gereken firmamıza başvurmanızdır.